Strona główna Sport Piłka nożna Czy konstantynowianie przełamią złą passę?

Czy konstantynowianie przełamią złą passę?

0

KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki nie ma ostatnimi czasy łatwego życia w rozgrywkach okręgówki. W weekend zanotował czwartą porażkę z rzędu.

Konstantynowianie od zwycięstwa z PTC Pabianice 3:2 przegrali kolejno z Widzewem II Łódź 8:0, Stalą Głowno 2:1, Zawiszą Rzgów 0:2 i teraz z Termami Uniejów 3:1. W tym ostatnim pojedynku przegrywali na wyjeździe 1:0 od 35. minuty meczu. W 72. minucie spotkania udało się zdobyć gola na wyrównanie, ale kolejne gole z 79. i 89. minuty były gwoździem do trumny dla Włókniarza.

Przez tę niechlubną passę KKS zajmuje już 13. miejsce w tabeli, z dorobkiem siedmiu punktów po dziesięciu kolejkach sezonu. Przed nimi arcyważne spotkanie derbowe przeciwko Włókniarzowi Pabianice.

Ostatnie ligowe punkty konstantynowianie zdobyli u siebie właśnie z rywalami z Pabianic. Być może i tym razem dopisze im szczęście. Pabianiczanie przegrali ostatnie starcie z Widzewem II, ale wcześniej rozbili w derbach PTC Pabianice 0:3. Także na pewno nie będzie to dla KKS-u łatwy pojedynek.

Mecze derbowe rządzą się jednak swoimi sprawami i to hasło pozwala konstantynowianom mieć nadzieję na zdobycz punktową. Mecz o prymat w powiecie już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Plac Wolności 60.