Strona główna Aktualności CSiR ma nowego szefa. Awansował kierownik

CSiR ma nowego szefa. Awansował kierownik

2
PODZIEL SIĘ
Początek nowego roku przyniósł zmianę na stanowisku szefa Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim. Dotychczasową dyrektor zastąpił podległy jej dotychczas Cezary Petrus. 

Zarządzająca od lat tą placówką Krystyna Opara podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Wybór jej następcy odbył się w drodze wewnętrznego awansu.

58-letni Cezary Petrus jest dyrektorem od dzisiaj. Z CSiR związał się nieco ponad dwa miesiące temu, obejmując tam z początkiem listopada funkcję kierownika do spraw organizacyjnych (pisaliśmy o tym TUTAJ). To były policjant (pracował w tej formacji 24 lata), który wcześniej zarządzał Komendą Powiatową Policji w Pabianicach.

„Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu strategicznym i zarządzaniu zasobami ludzkimi, planowaniu działalności organizacji i kontroli w jednostce organizacyjnej. Ma też dużą praktykę we współpracy z instytucjami administracji publicznej” – czytamy w uzasadnieniu powierzenia funkcji dyrektora Cezaremu Petrusowi.

REKLAMA

2 KOMENTARZE

  1. Smerdzi poplecznictwem z daleka. Przyjac znajomka z policji i utworzyc mu nowe stanowisko tylko po to by po dwoch miesiacach dac wewnetrzny awans zamiast oglosic konkurs. To wyraznie pokazyje walki w swietle prawa.

  2. GRATULUJĘ!!! Witamy w gronie kierowników jednostek organizacyjnych Urzędu Miejskiego 😊 Mam nadzieję, że nowe stanowisko pozwoli Panu w pełni wykorzystać posiadane kwalifikacje.
    Życzę wspaniałego rozwoju zawodowego i wykorzystania możliwości, które przed Panem otworzono

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here