Strona główna Styl życia Będziemy mieć nową Biedronkę. I to jaką!

Będziemy mieć nową Biedronkę. I to jaką!

0
PODZIEL SIĘ

Modna szarość w odcieniu antracyt, nowoczesne wnętrze z ledowym oświetleniem, system Sound, pozwalający na cieszenie się podczas zakupów świetną jakością dźwięku, ale przede wszystkim obsługa przyjazna klientom. Zakupy zrobimy tu już w czwartek, 22 marca. 

Nowa Biedronka dla mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego otwiera się w Galerii Konstantynów, mieszczącej się przy ul. Jana Pawła II 11/13. To właśnie tu znajdziemy piekarnię z aromatycznym i świeżym pieczywem, strefę z artykułami przemysłowymi oraz dział z  tekstyliami, które doskonale prezentują się zarówno w naszych sypialniach, salonach, kuchniach czy pokojach dziecięcych. Także w tym dziale dostaniemy odzież i dodatki, oparte na najnowszych trendach. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie aż pięć kas.

W dniu otwarcia, czyli w czwartek 22 marca, możemy liczyć na wiele promocji i rabatów cenowych, sięgających nawet 40%.

Damskie, zamszowe botki w cenie 29,99 zł zamiast 79,90 zł, męskie buty wiosenne za 23,95 zł, czy skórzane muszkieterki dla Pań za jedyne 34,99 zł to tylko niektóre z propozycji, po które warto wybrać się do nowootwartej Biedronki przy ul. Jana Pawła II.

Jesteś miłośnikiem sprzętu elektronicznego lub uwielbiasz majsterkować? Czwartkowe promocje z pewnością zrobią wrażenie także na Tobie. Za pendrive o pojemności 32 GB zapłacimy jedyne 34,99 zł. Powerbank 10.000 mAh: 44, 99 zł. A może potrzebujesz nowej wiertarki? Ta, dostępna w Biedronce poradzi sobie zarówno z betonem, drewnem, jak i metalem, a kosztuje zaledwie 49,99 zł.

Konstantynowska Biedronka będzie czwartym sklepem tej sieci w naszym mieście, a jedenastym w powiecie pabianickim.

Wielkie otwarcie Biedronki
22 marca, czwartek
godz. 7.00
ul. Jana Pawła II 11/13
Konstantynów Łódzki