Strona główna Na sygnale wypadki 5 osób poszkodowanych w wypadku na Zgierskiej

5 osób poszkodowanych w wypadku na Zgierskiej

3
PODZIEL SIĘ

Na skrzyżowaniu ul. Zgierskiej i Niesięcin zderzyły się dwa pojazdy. W wypadku poszkodowanych zostało 5 osób.

Do wypadku doszło przed godz. 17.00. Jak informują strażacy z OSP Niesięcin, kierująca Volkswagenem Passatem wjechała prosto pod Skodę Fabię, która uderzyła w lewy bok Passata. Uderzenie było potężne, co widać po zniszczeniach w pojazdach. W nowoczesnym Passacie wystrzeliły boczne kurtyny.

– Na skutek wypadku ucierpiało 5 osób w tym dwoje dzieci oraz nastolatka, które zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego – relacjonują druhowie.

AKTUALIZACJA: Po przebadaniu osób poszkodowanych okazało się, że wymagają hospitalizacji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierujące VW nie przyjechała jednak mandatu i sprawa trafi do sądu.

 

3 KOMENTARZE

  1. To jest problem polegający na złym wyprofilowaniu łuku z ul. Zgierskiej w Szczecińską. Obserwuje to od wielu lat. Po skręcie w prawo jadąc od Konstantynowa nie wyskakuje kierunkowskaz i ludzie jadą z włączonym migaczem w prawo. Dojeżdżają do skrzyżowania ze Złotnem i kierowcy z prawej wyjeżdżają prosto pod nadjeżdżające auto bo myślą, że ktoś skręca w prawo. Widuje to od 10 lat.

    • To nie łuk jest winien, tylko nieuważni kierowcy.
      Zresztą, to skrzyżowanie od zawsze wymaga przebudowy. Ukośny przebieg Szczecińskiej niesamowicie utrudnia orientację. Rzeczywiście, tam by się przydało rondo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here