Strona główna Na sygnale kryminalne 42-latkowi grozi dożywocie za podwójne usiłowanie zabójstwa

42-latkowi grozi dożywocie za podwójne usiłowanie zabójstwa

0
PODZIEL SIĘ
Mężczyzna zaatakował swoją partnerkę i kolegę podczas suto zakrapianej imprezy. Poszkodowani z licznymi ranami trafili do szpitala. Własnie trafił do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. 

Dramatyczną historię szeroko opisuje Gazeta Wyborcza. Do zdarzenia doszło 11 października 2018 roku. 42-letni Przemysław M. imprezował ze swoją partnerką Agnieszką. Kiedy biesiadowanie znudziło się mężczyźnie zadecydował, że idą do domu. Kobieta nie zgodziła się.

– W pewnym momencie Przemysław M. złapał za metalowy pręt i zaczął bić nim kobietę po plecach, ramionach, brzuchu, w końcu także głowie. Według śledczych ciosów było pięć – opisują dziennikarze GW. – W pewnym momencie udało się jej uciec i schować za plecami Andrzeja W., jednego z uczestników imprezy. Mężczyzna postanowił stanąć w jej obronie. Kiedy Przemysław M. próbował ponownie zbliżyć się do kobiety, ten uderzył go pięścią w twarz. Wtedy Przemysław M. wyjął z kieszeni nóż i zaatakował Andrzeja W. Zadał mu trzy ciosy, raniąc go w okolice klatki piersiowej, uszkadzając jedno z płuc.

Poszkodowani trafili do szpitala. Stan mężczyzny był krytyczny. Był reanimowany po zatrzymaniu akcji serca. Przeżył. Kobieta miała złamaną rękę i liczne potłuczenia.

Prokuratura Rejonowa w Pabianicach postawiła Przemysławowi M. zarzut podwójnego usiłowania zabójstwa, bo dział z określonym zamiarem pozbawienia życia. W najbliższym czasie rozpocznie się proces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here