Strona główna Sport Piłka nożna Z nowym trenerem też nie dają rady

Z nowym trenerem też nie dają rady

0

Piłkarze Włókniarza Konstantynowa Łódzkiego rozgrywali mecz w ramach 19. kolejki okręgówki. Niestety, rywale zgarnęli 3 punkty, a nasi zanotowali czwartą porażkę z rzędu.

Zarząd klubu przyjął rezygnację Marcina Herskiego ze stanowiska trenera drużyny. Jego miejsce zajął Przemysław Szulc. W ligowym debiucie rywalem była jednak zajmująca 4. miejsce w tabeli Stal Głowno. Gospodarze już do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie gola honorowego dla Włókniarza strzelił Igor Świątkiewicz, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1.

To już czwarta porażka konstantynowian w czwartym kolejnym meczu. Nie dziwi więc, że nadal okupujemy ostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzą się oni u siebie z Górnikiem Łęczyca. Początek spotkania w sobotę o godzinie 18:00.